Novinky

Volební mítnosti jsou již uzavřeny, hlasy jsou sečteny a nám už jen zbývá Vám SPOLEČNĚ poděkovat za projevenou důvěru.

Již v předešlém článku jsem vám připomněli výsledky komunálních voleb v roce 2014. Pojďme se však ponořit ještě hlouběji do historie a podívat se na výsledky voleb od roku 1990.

Dne 1. října 2018 proběhne v Klubu AERO v Odoleně Vodě poslední jednání současného složení zastupitelstva v rámci volebního období 2014-2018. Přijďte se podívat na práci stávajících zastupitelů a dalších vámi zvolených zástupců.

Ve volbách do zastupitelstva v Odoleně Vodě v roce 2014, stejně jako i v dalších městech České Republiky, došlo k zcela zásadní změně ve vedení měst a obcí, kdy poprvé po revoluci vítězí lokální sdružení a naopak velké politické strany zásadně ztrácí počty křesel na radnicích a obecních úřadech.

Zveme vás na Vesnickou zábavu do restaurace Opera v Dolínku. K poslechu i tanci bude hrát kapela DUO REGENT a to od 20:00 dne 21.9.2018. Přijďte se podívat a a užít si pravou vesnickou zábavu.

Dle vyjádření společnosti Penny Market s.r.o. se opět zpozdí termín výstavby autobusových zastávek před supermarketem Penny v Odoleně Vodě. Investorem původně slibovaný termín - třetí čtvrtletí roku 2018, byl společností Penny Market s.r.o. odsunut na konec roku 2018, s možností definitivního odsunu až na rok 2019.Důvodem posunutí termínu je...