Novinky

Již v předešlém článku jsem vám připomněli výsledky komunálních voleb v roce 2014. Pojďme se však ponořit ještě hlouběji do historie a podívat se na výsledky voleb od roku 1990.

Dne 1. října 2018 proběhne v Klubu AERO v Odoleně Vodě poslední jednání současného složení zastupitelstva v rámci volebního období 2014-2018. Přijďte se podívat na práci stávajících zastupitelů a dalších vámi zvolených zástupců.

Ve volbách do zastupitelstva v Odoleně Vodě v roce 2014, stejně jako i v dalších městech České Republiky, došlo k zcela zásadní změně ve vedení měst a obcí, kdy poprvé po revoluci vítězí lokální sdružení a naopak velké politické strany zásadně ztrácí počty křesel na radnicích a obecních úřadech.

Zveme vás na Vesnickou zábavu do restaurace Opera v Dolínku. K poslechu i tanci bude hrát kapela DUO REGENT a to od 20:00 dne 21.9.2018. Přijďte se podívat a a užít si pravou vesnickou zábavu.

Dle vyjádření společnosti Penny Market s.r.o. se opět zpozdí termín výstavby autobusových zastávek před supermarketem Penny v Odoleně Vodě. Investorem původně slibovaný termín - třetí čtvrtletí roku 2018, byl společností Penny Market s.r.o. odsunut na konec roku 2018, s možností definitivního odsunu až na rok 2019.Důvodem posunutí termínu je...

Ve čtvrtek ráno 13. 9. se občané města probouzí do nového dne a každý si musí všimnout, že město přes noc změnilo svou barvu na zelenou a tím byla odstartována další část reklamní kampaně sdružení SPOLEČNĚ před volbami 2018. Naši kandidáti jsou nyní s vámi při posezení na lavičkách a stejně tak se s naším logem setkáte při pohledu na...

Ve čtvrtek 20.9. a pátek 21.9. proběhne ve sportovní hale volejbalový turnaj o pohár starostky města - Memoriál Evžena Kroba.Přijďte se podívat na volejbalový team a podpořit ho na tomto turnaji těsně před vstupem do nové sezóny UNIQA volejbalové extraligy mužů 2018/2019.

Dne 2. září 2018 došlo nedaleko našeho města k menší ekologické havárii, kdy na silnici 608 v úseku mezi letištěm u Aera Vodochody a obcí Klíčany byla na silnici a přilehlou krajnici rozlita nebezpečná kapalina, konkrétně kyselina sírová. Tato se dostala na silnici po pádu z nádrží s touto kapalinou pravděpodobně z projíždějícího vozidla.
Již v noci...