SPOLEČNĚ do voleb 2022

08.07.2022

Kandidujeme do voleb 2022

Sdružení SPOLEČNĚ jsou občané Vodolky, Čenkova a Dolínku, kteří mají podobný názor na to, jak by se město mělo dále rozvíjet, jak by mělo vypadat a fungovat, a na to, co bychom chtěli vylepšit nebo změnit. Nejsme členy žádné politické strany a rozhodujeme se dle vlastního vědomí a svědomí, což jste si sami mohli ověřit během dvou stávajících volebních období. kam jste nás díky vaší podpoře vyslali. Naše zkušenosti a vaše důvěra nás ženou dopředu, proto tedy JDEME DO TOHO ZNOVU. Vidíme, že když se chce, tak to jde.

V zářijových komunálních volbách se opět budeme ucházet o vaše hlasy. Ač byly uplynulé čtyři roky hektické, podařilo se v dopravě zajistit opravu krajských silnic a dokončit páteřní síť chodníků. Ve školství jsem otevřeli nový pavilon ZŠ, založili svazek s okolními obcemi pro vybudování nové ZŠ, ke které probíhá architektonická soutěž, a dokončujeme stavební povolení na MŠ v dolní části města. Ve sportu se podařilo zrekonstruovat tenisové kurty a vybudovat hřiště s umělým povrchem, na kterém dokončujeme oplocení. Ještě bychom zmínili dokončení opravy Horního náměstí a aktuálně budovanou cyklotrasu do Úžic.

Ač již bylo mnoho práce vykonáno, jsme si vědomi, že je jí ještě hodně před námi (viz náš volební program na www.SpolecneOV.cz). Naše rodiny zde chtějí žít. Chceme, aby tu naše děti byly šťastné a na Vodolce zůstávaly, chceme zachovat ráz klidného, soběstačného, a hlavně bezpečného maloměsta s pohodovou a rychlou dojezdovou vzdáleností do Prahy, a proto budeme prosazovat zdravý rozvoj města tak, abychom se rádi vraceli domů a trávili ve městě i svůj volný čas.

Za sdružení SPOLEČNĚ starostka Hana Plecitá

NÁŠ TÝM do voleb 2022

Hana Plecitá, Martin Doubek, Jan Sábl, Libor Malý, Luboš Řádek, Petr Dražil, Martin Hejhal, Martin Hrdlička, Ludvík Kumpán, Andrea Malčeková, Tomáš Prášek, Pavlína Sáblová, Miloslava Sadílková, Olga Ziegenfussová a Jana Prášková

Zkušenosti, které jsou vidět.