Vyhledávání


Kontakt

SPOLEČNĚ
Odolena Voda

E-mail: info@spolecneov.cz

Pojďte SPOLEČNĚ měnit naše město k lepšímu

Náš tým

Máme jasno

01.05.2018 00:00

Vážení sousedé, spoluobčané, 

předkládáme vám seznam kandidátů, kteří se budou ucházet o vaše hlasy ve volbách do zastupitelstva města. Mnoho z vás mělo možnost se s námi setkat ať už při práci v zastupitelstvu, ve spolcích a sdruženích nebo při další práci pro město a jeho občany. Přesto bychom vám rádi představili naše kandidáty blíže.

Máme kandidáty na starostku i do rady města. Máme jasno v tom, kdo bude mít jakou funkci a za co převezme odpovědnost v případě, že bude zvolen. Každý má svou oblast, které se chce věnovat a za kterou bude nést svou odpovědnost.

Sestavili jsme kandidátku, která je směsí starých a nových tváří, lidí žijících ve všech částech obce. Jsme přesvědčeni, že našim voličům nabízíme vyváženou směs zkušeností starších i entuziasmus mladších, pohled dlouhodobě zde žijících i postřehy nově přistěhovalých. Jsme lidé pracující v mnoha profesích. Toto jsou naši kandidáti:

1. Hana Plecitá, starostka města

01.05.2018 01:00

Hana PlecitáJmenuji se Hana Plecitá,  je mi 44 let, jsem vdaná, mám 2 děti a v Odoleně Vodě bydlím 25 let. Nikdy jsem nebyla v žádné politické straně. Do roku 1993 jsem pracovala v Aero Odolena Voda jako asistentka. Od roku 1994 pracuji jako finanční účetní. I po tolika letech mě moje práce stále baví. Mezi mé záliby patří malba na hedvábí, vedení různých výtvarných kurzů, práce s dětmi a jóga. Již 5  let v době  prázdnin s dětmi cvičím jógu a tvořím ve výtvarné dílně. Od loňského roku praktikuji  pravidelně  jógu s dětmi  v Praze, Hovorčovicích a Březiněvsi. V našem městě bych se  ráda podílela na rozvoji a organizaci volného času mládeže a ostatních občanů.

 

2. Martin Doubek, radní

01.05.2018 02:00

Martin DoubekJmenuji se Martin Doubek, je mi 47 let, jsem ženatý a v Odoleně Vodě jsem se narodil. Po šestiletém pobytu v Praze jsem se v roce 2006 vrátil zpět do rodného města společně se svojí rodinou.  Jsem sice vystudovaný stavař, ale nakonec již přes 25 let pracuji v IT sféře jako konzultant systémů podnikového řízení pro velké nadnárodní společnosti. Rád spolupracuji s týmem lidí, kteří se umějí postavit k problémům čelem a jsou schopni nalézat řešení a kompromisy. Předchozí čtyři roky strávené v zastupitelských orgánech města pro mne byly životní školou. Věřím, že se nám tak SPOLEČNĚ podaří rozvíjet naše město tak, aby se stalo ještě lepším místem pro život náš i našich dětí.

3. Jan Sábl, kandidát do zastupitelstva

01.05.2018 03:00

Jan SáblMé jméno je Jan Sábl, je mi 36 let, jsem ženatý a mám dvě děti. Narodil jsem se v Praze, střední školu jsem vystudoval v Aeru Vodochody a v roce 2004 jsem se s rodinou přestěhoval z rušného pražského Žižkova do klidného města Odoleny Vody. Svoji profesní kariéru jsem odstartoval ve firmě Eurotel Praha a následně jsem se přesunul do společnosti Telefonica O2, kde jsem působil jako manager IT systémů. Poté jsem své zkušenosti uplatnil na stejné pozici pro španělskou firmu TGT a nyní pro společnost PPF ITS. Mám zkušenosti s vedením malých i velkých týmů lidí, s projektovou činností, řízením dodavatelských firem a kompletním portfoliem IT systémů. Mezi mé hlavní záliby patří historie, volejbal a rodina. V Odoleně Vodě bych se chtěl SPOLEČNĚ s vámi zasadit o nové a "čerstvé" tváře na úrovni komunální politiky, o zprůhlednění práce celého zastupitelstva města a veřejných zakázek. Taktéž bych rád pomohl zlepšit bezpečnost ve městě, přiblížit občanům co nejvíce a co nejjednodušeji informace o hospodaření města, stabilizovat městskou policii a podpořit revitalizaci infrastruktury města. Neméně zájmu si zajisté zaslouží i zkvalitnění hromadné dopravy a také bych rád podpořil sportovní tvář Odoleny Vody.
 

4. Libor Malý, kandidát do zastupitelstva

01.05.2018 04:00

Libor Malý Jmenuji se Libor Malý a je mi 49 let. Jsem ženatý, mám 2 děti a v Odoleně Vodě bydlím 25 let. Pracuji jako mechanik-opravář v AERU Vodochody. Od roku 2010-2014 jsem byl členem zastupitelstva města. Mám zájem o to, aby město více podporovalo volnočasové aktivity, aby byla věnována větší péče a podpora města spolkům a sdružením, protože společně strávený volný čas lidi spojuje. Kromě toho bych take rád pokračoval v práci pro město v oblasti životního prostředí a rozvoje obecní zeleňe. Rád take pomáhám při organizaci společenských a sportovních akcí a v současné době jsem předsedou Místní organizace rybářského svazu.

05. Ludvík Kumpan, kandidát do zastupitelstva

01.05.2018 05:00

Marie HejhalováJmenuji se Ludvík Kumpan, je mi 63 let a jsem ženatý. Mám 2 děti a bydlím v Odolené Vodě 43 let.  Nikdy jsem nebyl v žádné politické straně. Vyučil jsem se ve Filmových ateliérech Barrandov, kde jsem pracoval do roku 1976 jako truhlář. V letech  1976 - 1987 jsem pracoval v Aeru Vodochody a následně pak v zahraničí.  Od roku 1991 až do současnosti pracuji jako OSVČ  ve filmovém průmyslu. Moje záliba je sport – lyžování a cyklistika. Jako lyžařský instruktor jsem jezdil s dětmi ze ZŠ Odolena Voda a s dětmi zaměstnanců Aera na lyžařské výcviky. Cyklistice a lyžování se nyní věnuji rekreačně a kromě toho se také intenzivně zajímám o volejbal.  Rád bych pomohl při rozvoji sportu a sportovních aktivit, ale i při samotném rozvoji města, kde mohu čerpat ze svých dlouholetých zkušeností. 

6. Martin Hrdlčka, kandidát do zastupitelstva

01.05.2018 06:00

Fujáček JanJmenuji se Martin Hrdlička, je mi 46 let, jsem zadaný a mám 2 děti. V Odoleně Vodě bydlím krátkou dobu. Rodem jsem ze Strakonic (ano, dudák), v Praze od začátku vysoké školy do doby nedávno minulé. Vystudoval jsem ČVUT – elektrotechnickou fakultu a pracuji v oboru, jímž  jsou telekomunikace. Nikdy jsem nebyl v žádné politické straně. Mým cílem (v tuto chvíli snem) je efektivní a ekologické město. Kvalitní komunikace orgánů města s občany, s důrazem na její elektronickou variantu. Budoucnost vidím v principu udržitelného rozvoje. V zodpovědnosti vůči sobě samým, vůči životnímu prostředí. V efektivním a vstřícném přístupu k občanům města.

7. Pan Hejhal, kandidát do zastupitelstva

01.05.2018 07:00

Eliška PlavcováLorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Maecenas feugiat consequat diam. Maecenas metus. Vivamus diam purus, cursus a, commodo non, facilisis vitae, nulla. Aenean dictum lacinia tortor. Nunc iaculis, nibh non iaculis aliquam, orci felis euismod neque, sed ornare massa mauris sed velit. Nulla pretium mi et risus. Fusce mi pede, tempor id, cursus ac, ullamcorper nec, enim. Sed tortor. Curabitur molestie. Duis velit augue, condimentum at, ultrices a, luctus ut, orci. Donec pellentesque egestas eros. Integer cursus, augue in cursus faucibus, eros pede bibendum sem, in tempus tellus justo quis ligula. Etiam eget tortor. Vestibulum rutrum, est ut placerat elementum, lectus nisl aliquam velit, tempor aliquam eros nunc nonummy metus. In eros metus, gravida a, gravida sed, lobortis id, turpis. Ut ultrices, ipsum at venenatis fringilla, sem nulla lacinia tellus, eget aliquet turpis mauris non enim. Nam turpis. Suspendisse lacinia. Curabitur ac tortor ut ipsum egestas elementum. Nunc imperdiet gravida mauris.

8. Mgr. Jiří Hausmann, MBA., kandidát do zastupitelstva

01.05.2018 08:00

By Vegas Bleeds Neon (Own work) [CC-BY-SA-3.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0) or GFDL (https://www.gnu.org/copyleft/fdl.html)], via Wikimedia CommonsJmenuji se Jiří Hausmann, je mi 65 let, jsem ženatý. Před 47 lety jsem přišel do Aera Vodochody za prací. V té době jsem i modelařil a hrál volejbal. Později jsem vystudoval Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a absolvoval studium MBA. Pracoval jsem na různých pozicích v Aeru Vodochody a později ve společnosti IBIS Aerospace Ltd. a v  Mikrotechně Praha a.s. Nyní jsem již v důchodu. Postupně končím s aktivní sportovní činností v SPP Odolena Voda a mohl bych v budoucnu sportu pomáhat alespoň organizačně. V posledním funkčním období pracuji jako člen finanční komise a v této činnosti také mohu pomáhat.

9. Olga Ziegenfussová, kandidátka do zastupitelstva

01.05.2018 09:00

Olga ZiegenfussováJmenuji se Olga Ziegenfussová, je mi 41 let, jsem vdaná a mám dvě děti. Do Odoleny Vody jsme se s manželem přistěhovali před 20 lety. Odolenu Vodu jsme si vybrali pro svojí velikost „tak akorát“, tehdy dostačující infrastrukturu a dobrou dopravní dostupnost do Kobylis,  kde máme rodiče. Rozhodli jsme se tu žít, a proto je pro nás samozřejmostí  zajímat se o to, co se děje nejen za naším „plotem“, ale i v celém městě. Nechci, aby naše děti musely řešit problémy, které tu neuváženým hospodařením,  politikařením a plánovaným megalomanským rozvojem města  způsobí  jednotlivci, kteří prosazují své zájmy před zájmy občanů. Chci, abychom SPOLEČNĚ s občany vylepšovali a zkvalitňovali život v našem městě. Posledních 17 let pracuji jako produkční  v polygrafii.

10. Pavlína Sáblová, kandidátka do zastupitelstva

01.05.2018 10:00

Pavlína SáblováJmenuji se Pavlína Sáblová, je mi 37 let, jsem vdaná, mám dvě dcery a v Odoleně Vodě žiji deset let. Odmaturovala jsem na Rodinné škole, obor vychovatelství což napovídá, že nejraději se věnuji dětem a to nejen svým. Téměř 5 let aktivně působím ve zdejším Dětském centru Sluníčko, kde jsem druhým rokem předsedkyní. Zaštituji všechny pořádané akce, koriguji kroužky centra, jednám s úřady, přispívám krátkými články do různých periodik, působím jako vychovatelka ve Sluníčkové miniškolce apod. Zároveň vyučuji kroužek zpěvu v MŠ a ZŠ v Panenských Břežanech. Dosud jsem pracovala na různých kancelářských pozicích, nejdéle v marketingové společnosti kde jsem spravovala vlastní projekt a v logistické firmě, kde jsem vedla malý tým lidí a větší skupinu externistů, také jsem pracovala v PR oddělení TV Nova. Mojí předností je komunikativnost a mám dobré organizační schopnosti. V našem městě bych ráda zlepšila především funkčnost volnočasových aktivit pro naše nejmenší a hlavně pro rizikovou skupinu našich náctiletých. Tento nelehký úkol můžeme zvládnout jen SPOLEČNĚ.

11. Ing. Petr Dražil, kandidát do zastupitelstva

01.05.2018 11:00

Petr DražilJmenuji se Petr Dražil, jsem svobodný, ale zadaný, na Vodolce žiji od roku 1994. Přestěhoval jsem se z Prahy, kde jsem se také před 59 lety narodil. Vystudoval jsem ČVUT – stavební fakultu a celý život pracuji ve stavebnictví a vlastně i v jedné firmě – dříve IPS, nyní SKANSKA a.s. Úspěšně jsem se vyhýbal vstoupení do jakékoli politické strany a nemám zájem tento stav měnit. Důvod, proč se zapojuji do „SPOLEČNĚ“, je poměrně jednoduchý. Nechci se nečinně dívat, jak plíživě, ale jistě, na Vodolce a jejím okolí mizí to, kvůli čemu jsem se vlastně do Vodolky přestěhoval. Nechci, aby se Vodolka stala „velkoměstem“ (nebo spíše velkonocležištěm lidí) za cenu zničení toho mála z přírody, které ještě v její blízkosti zůstalo. Vadí mi, že zde vítězí politikaření, před samostatným rozhodnutím ve prospěch potřeb občanů. Volný čas se snažím strávit v přírodě - na pěších túrách, na kole nebo v lese na houbách (trochu se věnuji mykologii).

12. Iveta Benešová, kandidátka do zastupitelstva

01.05.2018 12:00

Iveta BenešováJmenuji se Iveta Benešová, je mi 40 let, mám partnera a dvě dcery. Po studiu střední Hotelové školy v Pelhřimově jsem studovala dva semestry na VŠ v Německu. Pracovně se mým osudem stala oblast HR. Celou svou profesní kariéru působím v personálních odděleních zahraničních firem, kde jsem se během let z pozice asistentky vypracovala na HR Managera. V současné době jsem na rodičovské dovolené s druhou dcerou. Nyní je tedy mým největším koníčkem má rodina. Jinak ráda zahradničím, fotografuji, cestuji a zajímám se o psychologii. V Odolene Vodě bydlím již  9tým rokem. Naše město jsme si s partnerem vybrali jako únik z rušné Prahy, kde jsme bydleli dříve. Rádi bychom zde žili a vychovávali naše děti plnohodnotným a kvalitním životem. Chceme tu žít - ne jen přežívat! Odolena Voda se jako město rozrůstá velmi rychle. Tento růst bohužel dostatečně nekopíruje rozvoj infrastruktury.  V práci pro město bych se tedy ráda zasadila o její rozvoj. Jako mamince malých dětí mi zde např. chybí odborní lékaři, za kterými musíme v současné době dojíždět do Prahy nebo Kralup. Když spojíme naše úsilí dohromady, tak SPOLEČNĚ zvládneme naše město přizpůsobit více naším potřebám.

13. Pan Prošek, kandidát do zastupitelstva

01.05.2018 13:00

Marie HejhalováLorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Maecenas feugiat consequat diam. Maecenas metus. Vivamus diam purus, cursus a, commodo non, facilisis vitae, nulla. Aenean dictum lacinia tortor. Nunc iaculis, nibh non iaculis aliquam, orci felis euismod neque, sed ornare massa mauris sed velit. Nulla pretium mi et risus. Fusce mi pede, tempor id, cursus ac, ullamcorper nec, enim. Sed tortor. Curabitur molestie. Duis velit augue, condimentum at, ultrices a, luctus ut, orci. Donec pellentesque egestas eros. Integer cursus, augue in cursus faucibus, eros pede bibendum sem, in tempus tellus justo quis ligula. Etiam eget tortor. Vestibulum rutrum, est ut placerat elementum, lectus nisl aliquam velit, tempor aliquam eros nunc nonummy metus. In eros metus, gravida a, gravida sed, lobortis id, turpis. Ut ultrices, ipsum at venenatis fringilla, sem nulla lacinia tellus, eget aliquet turpis mauris non enim. Nam turpis. Suspendisse lacinia. Curabitur ac tortor ut ipsum egestas elementum. Nunc imperdiet gravida mauris.

14. Paní Malčeková, kandidátka do zastupitelstva

01.05.2018 14:00

Lucie MartincováLorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Maecenas feugiat consequat diam. Maecenas metus. Vivamus diam purus, cursus a, commodo non, facilisis vitae, nulla. Aenean dictum lacinia tortor. Nunc iaculis, nibh non iaculis aliquam, orci felis euismod neque, sed ornare massa mauris sed velit. Nulla pretium mi et risus. Fusce mi pede, tempor id, cursus ac, ullamcorper nec, enim. Sed tortor. Curabitur molestie. Duis velit augue, condimentum at, ultrices a, luctus ut, orci. Donec pellentesque egestas eros. Integer cursus, augue in cursus faucibus, eros pede bibendum sem, in tempus tellus justo quis ligula. Etiam eget tortor. Vestibulum rutrum, est ut placerat elementum, lectus nisl aliquam velit, tempor aliquam eros nunc nonummy metus. In eros metus, gravida a, gravida sed, lobortis id, turpis. Ut ultrices, ipsum at venenatis fringilla, sem nulla lacinia tellus, eget aliquet turpis mauris non enim. Nam turpis. Suspendisse lacinia. Curabitur ac tortor ut ipsum egestas elementum. Nunc imperdiet gravida mauris.

15. Pan X.Y., kandidát do zastupitelstva

01.05.2018 15:00

Lukáš KolaříkLorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Maecenas feugiat consequat diam. Maecenas metus. Vivamus diam purus, cursus a, commodo non, facilisis vitae, nulla. Aenean dictum lacinia tortor. Nunc iaculis, nibh non iaculis aliquam, orci felis euismod neque, sed ornare massa mauris sed velit. Nulla pretium mi et risus. Fusce mi pede, tempor id, cursus ac, ullamcorper nec, enim. Sed tortor. Curabitur molestie. Duis velit augue, condimentum at, ultrices a, luctus ut, orci. Donec pellentesque egestas eros. Integer cursus, augue in cursus faucibus, eros pede bibendum sem, in tempus tellus justo quis ligula. Etiam eget tortor. Vestibulum rutrum, est ut placerat elementum, lectus nisl aliquam velit, tempor aliquam eros nunc nonummy metus. In eros metus, gravida a, gravida sed, lobortis id, turpis. Ut ultrices, ipsum at venenatis fringilla, sem nulla lacinia tellus, eget aliquet turpis mauris non enim. Nam turpis. Suspendisse lacinia. Curabitur ac tortor ut ipsum egestas elementum. Nunc imperdiet gravida mauris.